Podanie boberowy

boberowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2024, 15:52

Podanie boberowy

Nick: boberowy

Rozgrywki w jakich chcę brać udział: ArmA + inne gry

Chcę dołączyć jako: Członek Arma4Ever

Wiek: 21 lat

Coś o sobie: Siemka, nazywam się Jakub. Mam 21 lat pochodzę z podkarpacia, na co dzień pracuje przy produkcji części do silników lotniczych dzięki czemu się spełniam gdyż lotnictwo to moja pasja. Zazwyczaj w wolnym czasie od pracy zasiadam do komputera i zajmuję się Simracingiem oraz symulatorem lotu (MFS2020). Uznaję się za spokojną osobę która nie szuka problemów, a gdy takie się pojawiają dążę do ich rozwiązania.

Skąd się o nas dowiedziałeś: YouTube

Inne społeczności w których grasz/grałeś:: Jedyną społecznością w jakiej brałem udział była to grupa "HYDRA" wraz z znajomymi jakiś czas temu postanowiliśmy się zebrać i razem pograć jakieś wspólne misje na które inspirowaliśmy się waszą grupa A4E.

SteamID: 76561198411171120
Awatar użytkownika
Arma4Ever BOT
Posty: 980
Rejestracja: 06 lis 2022, 10:51

Gratulacje, Twoje podanie zostało zaakceptowane.

Następnym krokiem w dołączeniu do naszej społeczności jest przejście rozmowy rekrutacyjnej na TeamSpeak.
Masz na to tylko 7 dni, jeżeli się nie stawisz, podanie zostanie automatycznie odrzucone. Wejdź na TeamSpeak3 na kanał Rekrutacja i poczekaj na Instruktora który przeprowadzi rozmowę lub wyznaczy jej termin.

Podczas rozmowy będziemy chcieli sprawdzić Twoją znajomości regulaminu i poznać powody, dla których chcesz do nas dołączyć.


W razie jakichkolwiek pytań lub problemów, skontaktuj się z naszą Kadrą, poprzez PW lub TeamSpeak3: arma4ever
Administracja
Dowódcy
Instruktorzy
Awatar użytkownika
Arma4Ever BOT
Posty: 980
Rejestracja: 06 lis 2022, 10:51

Z przykrością informujemy że Twoje podanie zostało odrzucone.

Powód: Brak zainteresowania.


W razie jakichkolwiek pytań lub problemów, skontaktuj się z naszą Kadrą, poprzez PW lub TeamSpeak3: arma4ever
Administracja
Dowódcy
Instruktorzy
Zablokowany