Podanie Jankos

Jankos
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2023, 2:15

Podanie Jankos

Nick: Jankos

Rozgrywki w jakich chcę brać udział: ArmA + inne gry

Chcę dołączyć jako: Sojusznik
Społeczność: Arma4Ever

Wiek: 16 lat

Coś o sobie: Jestem młodym a zarazem ambitnym chłopakiem z wiekszęgo miasta na śląsku, w wolnym czasie gram w gry, wspinam się i jeżdże na rowerze. Interesuje się militariami lecz jestem w tym nowy i mam nadzieje że w owej społeczności będę sie dobrze bawił razem z innymi uczestnikami, Pozdrawiam

Skąd się o nas dowiedziałeś: Starszy brat pare lat temu gral w Coopa

SteamID: 76561198121731813
Awatar użytkownika
SzwedzikPL
Sierżant II
Sierżant II
Posty: 305
Rejestracja: 29 paź 2022, 16:37

Re: Podanie Jankos

Hej Jankos,

Dlaczego chcesz dołączyć jako sojusznik? Grasz już w jakiejś społeczności czy to miss-click?
Jankos
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2023, 2:15

Re: Podanie Jankos

Missclick, sorki za błąd.
Awatar użytkownika
Arma4Ever BOT
Posty: 980
Rejestracja: 06 lis 2022, 10:51

Gratulacje, Twoje podanie zostało zaakceptowane.

Następnym krokiem w dołączeniu do naszej społeczności jest przejście rozmowy rekrutacyjnej na TeamSpeak.
Masz na to tylko 7 dni, jeżeli się nie stawisz, podanie zostanie automatycznie odrzucone. Wejdź na TeamSpeak3 na kanał Rekrutacja i poczekaj na Instruktora który przeprowadzi rozmowę lub wyznaczy jej termin.

Podczas rozmowy będziemy chcieli sprawdzić Twoją znajomości regulaminu i poznać powody, dla których chcesz do nas dołączyć.


W razie jakichkolwiek pytań lub problemów, skontaktuj się z naszą Kadrą, poprzez PW lub TeamSpeak3: arma4ever
Administracja
Dowódcy
Instruktorzy
Awatar użytkownika
Arma4Ever BOT
Posty: 980
Rejestracja: 06 lis 2022, 10:51

Z przykrością informujemy że Twoje podanie zostało odrzucone.

Powód: Brak zainteresowania


W razie jakichkolwiek pytań lub problemów, skontaktuj się z naszą Kadrą, poprzez PW lub TeamSpeak3: arma4ever
Administracja
Dowódcy
Instruktorzy
Zablokowany